0,00 0
Kotúčové brúsky Optimum

Vážený priaznivci kvalitnej reprodukovanej hudby !

Dovoľujeme si Vás pozvať do nášho vynoveného a rozšíreného Audio štúdia a predajne HIFI techniky na Račianskej ul. 186 v Bratislave, kde nás nájdete počas otváracej doby pondelok až piatok od 10 hod do 17:30 hod a v prípade konkrétneho záujmu po telefonickom dohovore aj neskoršie, alebo tiež v sobotu a nedelu.

Podarilo sa nám okrem štandartných audio zariadení pripraviť aj ojedinelé zostavy : Kvalitné eletrónkové zosilovače + elektrónkové CD-prehrávače a samozrejme čo je absolútne najdôležitejšie kvalitné klasické reprosústavy a aj “High End” hornové reprosústavy čo je na Slovensku prakticky rarita !!! Samozrejme väčšina je zapojená k posluchu a môžete si ich vypočuť a porovnať s klasickými. Máme zapojených prakticky vyše 13 zostáv audio techniky rôznej kvalitatívnej a samozrejme aj cenovej úrovne. Po vypočutí niektorých zostáv budete prekvapený , že všetko nemusí byť veľmi drahé , aby bolo kvalitné a príjemne počúvateľné. Ak ste milovníci dobrej reprodukovanej hudby radi Vás privítame, nech môžu Vaše uši priamo posúdiť kvalitu zvuku a nielen častokrát čítať objednané recenzie na mieru , alebo testy v rôznych časopisoch. Samozrejme môžete si priniesť aj vlastné nahrávky , ktoré už dobre poznáte .

Budete iste prekvapený , že aj s cenove dostupnými elektrónkovými prístrojmi a kvalitnými klasickými a hornovými reprosústavami sa dosiahne zvuk krajší ako z oveľa drahších moderných polovodičových aparátov. Preto máme v ponuke cca 10 modelov elektrónkových zosilovačov.

Okrem toho aj vyrábame “High End” hornové reprosústavy , z ktorých sme vyrobili päť modelov. Na zákazku tiež ponúkame HIFI Racky pre uloženie audio zariadení a stojany pre regálové reprosústavy. Vašu prípadnú návštevu si môžete dohodnúť aj telefonicky na čísle 0910 / 907106.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Odporúčané našimi zákazníkmi

Obľúbený výrobcovia